Bizim Hikayemiz

HANKO MAKİNA LTD. ŞTİ. olarak sanayicilerimize takım tezgâhları, kompozit üretim ekipmanları ve teknolojileri konusunda hizmet vermekteyiz. Özenle seçtiğimiz ve Türkiye bayiliğini yapmakta olduğumuz makina ve yazılımlarının sanayicilerimize sunduğu çözümler açısından birbirini tamamlayıcı ürünler olduğunu düşünüyoruz.

Bizim Hikayemiz

Bayiliğini yapmakta olduğumuz CNC İşleme Merkezleri, CMS  CNC İşleme Merkezleri/İtalya, KERN  Mikro İşleme Merkezleri/Almanya, REMACONTROL  CNC İşleme Merkezleri/İtalya,  INGERSOLL  CNC İşleme Merkezleri/ABD, Tüm makinaların farklı özelliklerinin bulunması, içinde bulunduğumuz sektörün kapsamını genişletmektedir.

Bayiliğini yapmakta olduğumuz kompozit ekipman çözümlerimiz, CMS  CNC İşleme Merkezleri/İtalya, ASC Otoklav /ABD,  VIRTEK  Lazer Projeksiyon Sistemleri/Kanada, FK GROUP  CNC kompozit kumaş kesim tezgahları/İtalya, TECSCAN  NDT Sistemleri/Kanada ‘dır.

Bayiliğini yapmakta olduğumuz Yazılımlar, NCGCAM  5 eksen CAM yazılımı, EUREKA  CNC Tezgah Simülasyon Yazılımları’dır. Yazılımların kurulum, eğtim ve teknik desteği 25 yıllık deneyimi olan uzman kadromuzla 7/24 verilmektedir.

Ayrıca, FIDIA / İtalya CNC İşleme Merkezleri çözümlerimiz için diğer firmamız olan 3H MAKİNA‘nın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.3hltd.com

Close Sepetim
Close

Close
Menüler
Kategoriler